Juventus z pucharem TIM


Juventus Turyn po raz pierwszy w swojej historii został zdobywcą pucharu TIM. Tegoroczny turniej rozegrano w nadmorskiej miejscowości Pescara.

Amerykański rząd zaostrzy przepisy o wydawaniu licencji na wiercenia naftowe w szelfach przybrzeżnych - zapowiedział prezydent Barack Obama. Taki krok związany jest z wyciekiem ropy naftowej w Zatoce Meksykańskiej. Wysoka woda powróciła do Wenecji, zalewając dziś prawie jedną trzecią historycznego centrum. Poziom tzw. acqua alta wynosi 120 centymetrów. "Putin do dymisji!", "Precz z Jedną Rosją!", "Putin strzel sobie w łeb!" - takie hasła rozbrzmiewały w sobotę podczas protestów w całej Rosji podczas ogłoszonego przez opozycję Dnia Gniewu.Polskie koszykarki przegrały z zespołem WNBA Washington Mystics 44:71 (14:12, 8:16, 15:20, 7:23) w meczu towarzyskim. Był to trzeci występ "Biało-czerwonych" podczas tournee po USA i trzecia porażka. Żadnych ograniczeń w ruchu lotniczym nie ma w Wielkiej Brytanii i Irlandii - poinformowały władze lotnictwa cywilnego obu krajów. W minionych dniach zamykano tam przestrzeń powietrzną w rejonach, nad które nadciągał pył wulkaniczny znad Islandii. Słynny holenderski piłkarz, a później trener Ruud Gullit został mianowany szefem belgijsko-holenderskiej delegacji odpowiedzialnej za promowanie starań o prawo organizowania mistrzostw świata w 2018 lub 2022 roku.

Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew polecił ministrowi sprawiedliwości i prokuratorowi generalnemu wszczęcie śledztwa w sprawie okoliczności śmierci w więzieniu 37-letniego prawnika, Siergieja Magnickiego - poinformował Kreml.

Były premier Iraku Ijad Alawi - świecki szyita, którego koalicja nieznacznie wygrała wybory parlamentarne z 7 marca - zaapelował o powołanie "bezstronnego rządu tymczasowego", aby zapobiec fali przemocy i próbom zmiany rezultatu wyborów. Około 300 anglikańskich biskupów i arcybiskupów pozostających w opozycji do liberalnego stanowiska ich Kościoła wobec homoseksualizmu, odrzuciło w środę proponowane im przez Watykan przejście na katolicyzm, ponieważ uznali, że "nie jest to właściwa chwila" dla porzucenia ich wspólnoty.

- Rune Holta miał wybór. Albo Gorzów, albo starty w Grand Prix. Wybrał Grand Prix i nie mamy do niego o to pretensji - powiedział Władysław Komarnicki, prezes Stali Gorzów na łamach serwisu Speedway Grand Prix. Czeska rozgrywająca Lucie Muhlsteinova oraz Chorwatka Matea Ikic zostały siatkarkami MKS Enion Energia Dąbrowa Górnicza. Obie są reprezentantkami swoich krajów, a Ikic ostatnio grała we włoskiej Serie A. Zarząd MKS ogłosił skład na nowy sezon PlusLigi. USA i Unia Europejska zaapelowały w czwartek o kontynuowanie nacisków na Iran, by wyjawił szczegóły na temat swego programu nuklearnego, gdyż odmowa doprowadzi do nowych sankcji.Wbrew oczekiwaniom Łukasz Fabiański nie zagrał w bramce Arsenalu Londyn w wygranym przez jego zespół 3:1 meczu z Birmingham City w 9. kolejce angielskiej ekstraklasy piłkarskiej. Nowym liderem został Manchester United. Jakub Przygoński miał poważne problemy z nawigacją na trasie trzeciego odcinka Rajdu Maroka, ostatniej eliminacji mistrzostw świata FIM w rajdach terenowych, i na mecie zameldował się na jedenastej pozycji. Kapitan Orlen Teamu Jacek Czachor był szósty, Marek Dąbrowski dziewiąty. Etap wygrał Francuz Cyril Despres i został liderem w klasyfikacji generalnej. Sekretarz generalny ONZ Ban Ki Mun oświadczył, że upadek muru berlińskiego 20 lat temu "zmienił kierunek historii i stał się symbolem tryumfu zwykłych ludzi dążących do wolności".

Wołowski: Real rusza po 10. Puchar Europy


Choć 1/8 finału Champions League stała się dla Realu Madryt przekleństwem w ostatnich pięciu latach, prawdziwą obsesją klubu jest finał na Santiago Bernabeu. Porażka z Lyonem wywołałaby w Madrycie trzęsienie ziemi o mocy 9 stopni w skali Richtera.

Monako: Albert II zaręczył się z pływaczką olimpijską


Książę Monako Albert II, syn Rainiera III i Grace Kelly, zaręczył się z byłą pływaczką olimpijską i modelką z RPA 32-letnią Charlene Wittstock - podało biuro księcia. Oświadczenie nie zawierało daty ślubu.

Była biskup skazana za jazdę po pijanemu


8 tys. euro grzywny i zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi przez co najmniej 10 miesięcy - taka kara spotkała byłą luterańską biskup Hanoweru. Margot Kaessmann, zarazem Przewodnicząca Rady Kościoła Ewangelickiego w Niemczech, została skazana za jazdę w stanie nietrzeźwym.

Powodzie we Francji - zginęło 10 osób


Dziesięć osób poniosło śmierć, a czternaście zaginęło w powodziach, które nawiedziły południowo-wschodnią Francję - poinformowały dziś lokalne władze.

Wypadek piłkarza Eintrachtu w drodze na trening


Chwilę grozy w piątkowe popołudnie przeżył Umit Korkmaz. Pomocnik Eintrachtu Frankfurt był uczestnikiem wypadku samochodowego w drodze na ostatni trening przed meczem z Hannoverem 96. Na szczęście, wyszedł z niego bez szwanku.

hydraulik Syreni gród, usługi hydrauliczne Gród nad Wisłą, całodobowa wsparcie hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Stolica Polski, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Gród nad Wisłą, hydrauliczna sukurs na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, wymazywanie usterek hydraulicznych, Stolica Polski, Stolica Polski 24h, sukurs hydrauliczna Stolica Polski, ścieranie hydraulik Syreni gród, usługi hydrauliczne Gród nad Wisłą, całodobowa wsparcie hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni gród, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Stolica Polski, hydrauliczna sukurs na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Gród nad Wisłą, Syreni gród 24h, sukurs hydrauliczna Syreni gród, wymazywanie

http://www.hydraulikwarszawa24h.pl/ Warszawa

usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Gród nad Wisłą, hydraulik Syreni gród, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Stolica Polski, alarm hydrauliczne Warszawa usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Gród nad Wisłą, hydraulik Stolica Polski, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Gród nad Wisłą, alert hydrauliczne Stolica Polski